Dalfsen/Vilsteren – De Rechterensedijk tussen de rotonde bij de Poppenallee en de Damsholterweg in Dalfsen is afgesloten van maandag 31 augustus tot en met vrijdag 9 oktober. Het fietspad langs de Rechterensedijk blijft wel open. De omleiding is van belang voor met name mensen die veel gebruikmaken van de weg tussen Dalfsen, Vilsteren en Lemelerveld.
De weg krijgt een nieuwe fundering en wegdek. Langs de weg staan veel grote bomen direct naast de weg. Er is daardoor weinig werkruimte en zware machines kunnen niet overal worden ingezet. Daarom is de aanpak stapsgewijs en blijven de bomen beschermd. Tevoren worden bermen gemaaid en overhangende takken gesnoeid om veilig te werken.
Daarna worden de passeerhavens, grasbetonstenen en het asfalt verwijderd. Na het aanbrengen van een nieuwe fundering krijgt de weg nieuw asfalt. Tot slot komen er wegmarkeringen, de parkeerhavens en grasbetonstenen worden opnieuw aangelegd en de bermen worden ingezaaid.
Omleiding
Tijdens de afsluiting wordt het verkeer in beide richtingen omgeleid. De omleidingsroute loopt via de Dalmsholterweg, Lemelerveldseweg, N35, Heinoseweg, Kroesenallee en Poppenallee. Verkeer vanuit de andere richting volgt dezelfde route in omgekeerde volgorde.
De omleidingsroute wordt duidelijk aangegeven met bebording.
Foto’s: Google Maps.

