ACOVanElderen scoort in Wierden en Mariënheem

In totaal schreven afgelopen weekend 24 ACO-atleten zich in voor de diverse crossen in de regio. Zeven atleten wisten op het podium te komen.

Lageveldloop:

Afgelopen zaterdag was de tweede cross van de Lageveldlopen, georganiseerd door de atletiekvereniging AV Twenterand uit Vriezenveen. Yvonne Meijer was niet te stuiten op haar 5km. Ze kon goed mee met de kopgroep en pakte met overmacht aan het eind de winst (overall) met een strakke sprint in een snelle 21.45.

Ook Hilco Huisjes, Nick Marsman en de jarige Ruben Koppelman grepen direct de kop en pakten goud, zilver en brons in rappe tijden, resp. 18.46, 19.29 en 20.08. Op de langste afstand de 10000m was Danny Koppelman de man, hij finishte als eerste in een zeer snelle 37.46. Daarmee eindigde hij twee minuten voor de nummer twee. Ook Leo Meijerink pakte het goud bij de mannen-50 in een 49.31.

Schalmloop:

Zondag werd in Marienheem de Schalmloop gehouden, de tweede wedstrijd van het Sallands Crosscircuit. Susan Ruitenberg finishte net naast het podium, werd netjes vierde op haar 2300m in 9.14. Op de goed bezette 10km passeerde Pascal Dankelman bij de senioren als tweede de finish in een snelle 37.24.

Artikel delen:
Gerelateerde berichten