Rick Scholten biedt wedstrijdbal aan voor de wedstrijd Marienberg – Bergentheim

De Kanaalderby Mariënberg tegen Banthum is altijd al een bijzonder beladen wedstrijd. En nu nog eens extra. Is Mariënberg in staat nog een paar punten af te snoepen van de buurtvereniging met kampioenaspiraties? Op het Westerpark gaat de bal rollen om 14.30 uur, nadat de wedstrijdbal wel op een heel spectaculaire manier is aangeboden.

De eerste selectie van v.v. Marienberg speelt al jaren in een tenue met shirtreclame van een goed doel. Voor zover bekend is v.v. Marienberg de enige club in Europa die zich zo profileert. De laatste jaren is het goede doel de `Bultje Foundation´.

De `Bultje foundation´ is een initiatief van Vrijetijdspark De Beerze Bulten, die zich ten doel stelt om middelen beschikbaar te stellen voor kinderen die het moeilijk hebben door een handicap of doordat ze langdurig ziek zijn. Om dit te bewerkstellingen kan het kind een onvergetelijke dag of beleving worden aangeboden. Het kan ook een bijdrage zijn in de vorm van een hulpmiddel die het leven aantrekkelijker of gemakkelijker kan maken. De `Bultje Foundation´ bestaat sinds 2008 en heeft al veel instellingen en kinderen blij mogen maken.

Dit was ook de aanleiding voor v.v. Marienberg om 3 jaar geleden na een aantal jaren De Zwieseborg op het shirt te hebben gepromoot, opnieuw ervoor te kiezen om een liefdadigheidsinstelling op het shirt te laten prijken. Om het goede werk van de Bultje Foundation te onderstrepen gaat er wat gebeuren op 18 maart. Rick Scholten, 9 jaar oud uit Oud-Bergentheim, heeft Osteogenesis Imperfecta en is gekluisterd aan een rolstoel. Ondanks zijn beperkingen straalt hij een enorme levenslust en -vreugde uit. Hem is gevraagd wat hij ervan zou vinden om de wedstrijdbal aan te bieden voor de wedstrijd Mariënberg tegen Bergentheim. Zoals gezegd op een wel heel bijzondere manier.

Rick zal met een helikopter op de middenstip van het Westerpark landen om de wedstrijdbal aan te bieden. Voor hem extra bijzonder omdat hij een fanatiek supporter is van v.v. Bergentheim. Maar dit is nog niet alles. Gerrit Jan Hagedoorn van de Beerze Bulten biedt hem die middag ook een cheque aan voor een VIP arrangement in het Nieuwe Giga Konijnenhol.

Het nieuwe Giga Konijnenhol dat per 1 april zijn deuren weer opent, is spectaculair uitgebreid met een klimtoren met netconstructies, een bowlingbaan en een uitgebreid trendy Hamburger Pizza restaurant.

VIP zijn betekent voor Rick; opgehaald worden met een limo om dan samen met zijn vriendjes een onvergetelijke dag te beleven in Beerze! Natuurlijk ontbreken op 18 maart de VIP´s Bultje en Aart Schroefdraad niet. Dit alles vindt raadslid Rick Brink, zelf zo bekend met deze aandoening, een geweldige initiatief. Hij zal deze happening dan ook vanaf de middenstip bijwonen.

Daarna kan iedereen gaan genieten van de spannende kanaalderby. Zal Marienberg in staat zijn de punten op het Westerpark te houden en zo Banthum het zicht op het kampioenschap te ontnemen?

Artikel delen:
Foto 1
Gerelateerde berichten