Lezing over kunststroming Impressionisme

Op dinsdag 12 mei geven Alexandra Veneman en Marlous Klekamp een lezing in het Vechtgenotenhuis over de kunststroming impressionisme. Lijkt dit u interessant? De lezing is voor iedereen toegankelijk en gratis.

 

Deze kunststroming is ontstaan in Frankrijk. Tussen 1860 en 1870 werkte een groep schilders die zich afzette tegen de heersende academische opvattingen over schilderkunst. Los van regels en tradities wilden zij de werkelijkheid weergeven zoals ze die op dát moment waarnamen. Wij nemen u graag mee in deze kunststroming; het ontstaan, de gedachtegang en de uiting hiervan. Dit kan zijn in schilderwerk, architectuur en muziek. Marlous zal live pianospelen, muziek van bijvoorbeeld Debussy.
De avond wordt georganiseerd in het Vechtgenotenhuis (Beerzerweg 5d 7731 PA Ommen). U bent welkom vanaf 19.30 uur en de lezing start om 20.00 uur. De avond zal rond 22.00 uur afgelopen zijn. Lezingen in het Vechtgenotenhuis zijn voor iedereen gratis toegankelijk.

Artikel delen:
Foto 1
Gerelateerde berichten