De Rommelmarkt is er zondag 31 juli de hele dag van 10:00 tot 17:00 uur. 11:00 uur gaat een groep paarden naar buiten, op zoek naar de lekkernijen die voor hun onder het hooi verstopt zijn.
Aansluitend Gastspreker Ine Ruijfrok: uitleg tussen de paarden in het weiland over het contact tussen mens en paard. Ook privé uitleg is mogelijk dit kost €5,-. Hiervoor graag opgeven bij 1 van de vrijwilligers (herkenbaar aan het witte T-shirt)
De paarden die op stal staan mogen gepoetst worden. Om 14.00 uur geeft Ine Ruijfrok wederom een groep uitleg, ook hierna is een privé uitleg mogelijk. Koffie/thee en ranja aanwezig voor € 1,-. Aan de inwendige mens is ook gedacht. Zelf mag u wat lekkers voor de paarden meenemen (appels/wortels/brood).
Vrijwilligers geven uitleg over de stichting en helpen u graag met het voeren van de paarden en het begeleiden met paarden poetsen. De opbrengst van deze dag komt ten goede van de 45 uitgewerkte manegepaarden en pony`s.






