Er komen tot en met 2030 zo’n 950 sociale huurwoningen bij in de gemeente Hardenberg. Dat spreken woningcorporatie Vechtdal Wonen en de gemeente Hardenberg af in de jaarlijkse ‘prestatieafspraken wonen’. Dit staat te lezen op de gemeentelijke website.
De nieuwe huurwoningen komen niet alleen in de grotere kernen. Samen met de gemeente maakt Vechtdal Wonen ook plannen voor woningbouw in de kleine kernen. Er komen ook huurwoningen voor groepen die speciale aandacht nodig hebben. De corporatie onderzoekt ook of er meer woningen bij kunnen komen door slimmer om te gaan met bestaande woningen. Natuurlijk blijft er aandacht voor de betaalbaarheid en het energiezuinig maken van huurwoningen. En voor een gezonde en groene leefomgeving.
Namens de gemeente Hardenberg tekende wethouder Didi Dorrestijn de prestatieafspraken. Directeur-bestuurder Martijn Rink zette zijn handtekening namens woningstichting Vechtdal Wonen. Vicevoorzitter René Brouwer tekende namens de Huurdersorganisatie Vechtdal.




