Ommenaren winnen NK Straatvoetbal

Ommenaren Marit Wassens, Iris Waterink, Anouk Boezelman, Indy Jaspers en Merel Spliethof mogen zich na vandaag Nederlands Kampioen straatvoetbal noemen. Op de Grote Markt in Haarlem wonnen de dames al hun wedstrijden.

 

De meiden hadden zich in april opgegeven als team ‘De Coole Smurfen’ voor het KNVB straatvoetbaltoernooi 4×4. Na rondes te hebben gespeeld in Ommen, Hardenberg en Arnhem wisten ze zich te plaatsen voor de landelijke finale in Haarlem op zondag 28 juni.

 

Met gezonde spanning vertrok het vijftal zondagochtend al vroeg richting het westen van het land. Ze moesten daar vier wedstrijden spelen en die werden allemaal gewonnen. Winnaar van de poule dus. Vervolgens werd het erg spannend, want ook al waren ze winnaar van de poule, ze moesten zich nog bewijzen in de finale.

 

De meiden moesten voetballen tegen de nummer twee van de poule, de Hoogkerk Girls. Het was te merken dat de Ommenaren het erg spannend vonden, want het duurde even voordat ze hun spelletje weer konden spelen en elkaar wisten te vinden. Gelukkig werd er na een paar minuten gescoord en stonden de Coole Smurfen met 1-0 voor. Toch wist de tegenstander al snel de gelijkmaker te maken.

 

Iedereen was zenuwachtig maar toch wisten de meiden uit Ommen vlak voor tijd de 2-1 te maken. Daarmee mogen ze zich nu Nederlands Kampioen straatvoetbal noemen en op 3 september in een Hummer naar de Amsterdam ArenA toe om Nederland aan te moedigen in hun EK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland.

Artikel delen:
Foto 1
Gerelateerde berichten