Foto: Eigen foto

Regionale kerkdienst van SIEN in de ‘Brugkerk’

Op zondag 6 november 2016 is er om 15.00 uur in de ‘Brugkerk’, Kroonplein 1 te Lemelerveld een aangepaste kerkdienst, welke  wordt georganiseerd door Sien – Regio Ommen.

Sien komt op voor belangen van mensen met een verstandelijke beperking en hun directe omgeving en zet zich in voor een samenleving waar mensen met een verstandelijke beperking kunnen meedoen, net als ieder ander. Steeds meer mensen uit de hele regio bezoeken deze speciale diensten. Er zijn voldoende muziekinstrumenten aanwezig om zelf muziek te maken en ze zingen weer bekende liederen. Voorganger in deze dienst is ds. Kees Benard uit Lemelerveld.

De dienst zal in het teken staan van dankbaarheid. Muzikale medewerking is van “ANCORA” uit Zwolle. “ANCORA” is een zang- en muziekgroep van mensen met een verstandelijke beperking. Deze dienst is voor iedereen, wie of hoe je ook bent. Allemaal van harte welkom. Na de dienst is er gelegenheid om na te praten onder het genot van koffie, thee en fris.

Meer informatie op www.sien.nl.

Artikel delen:
Gerelateerde berichten