Bouw appartementen en woningen in Vechtzone start in 2023

De bouw van ruim 150 nieuwe huur- en koopwoningen in het gebied Vechtzone in Hardenberg start in het voorjaar van 2023. Het bestemmingsplan voor het gebied is klaar en onherroepelijk. Vechtdal Wonen en de gemeente Hardenberg werken samen bij dit plan. In de komende maanden zoeken Vechtdal Wonen en de gemeente een ontwikkelaar die de woningen gaat bouwen en voor de inrichting van het openbaar gebied zorgt.

Tussen de Vecht en de Kruserbrink in het centrum van Hardenberg ligt het gebied Vechtzone. De twee flats die hier nu nog staan maken plaats voor vijf appartementengebouwen en een aantal rijwoningen. De ruim 150 nieuwe woningen zijn een mix van (sociale) huurwoningen en koopwoningen in verschillende prijsklassen. Hierdoor is het voor verschillende groepen haalbaar om hier te wonen.

 

Directeur-bestuurder Martijn Rink van Vechtdal Wonen: “Voor vitale wijken is het belangrijk dat er een gezonde verhouding is tussen jongeren, ouderen en gezinnen. Maar ook tussen kopers en huurders met een kleinere portemonnee. Dit past dus precies in onze visie.”

 

Artikel delen:
Gerelateerde berichten