Verkiezing Meest Toegankelijke Gemeente 2024 is begonnen

De verkiezing Meest Toegankelijke Gemeente van Nederland is begonnen. Omdat iedereen mee moet kunnen doen in Nederland, doen alle gemeenten mee aan deze verkiezing. Ook de gemeente Hardenberg.

“We vragen zoveel mogelijk mensen om ons te beoordelen”, aldus de gemeente op de gemeentelijke website. “Dat helpt ons om de gemeente Hardenberg nóg toegankelijker te maken. En misschien worden we dan voor de tweede keer de Meest Toegankelijke Gemeente van Nederland. Helpt u mee?”

Beoordelen kan op de website www.vng.nl/verkiezing. “Of vul een formulier in. Dat kunt u ophalen bij de Publieksdienst in het gemeentehuis (Stephanuspark 1, Hardenberg) of in MFC De Baron (Julianastraat 54, Dedemsvaart). Uw beoordeling is waardevol. Daar leren we van. U kunt meedoen tot en met 20 juni 2024.”

 

Artikel delen:
Gerelateerde berichten