Twee mannen uit Drenthe overleden na ongeluk op N36 bij Ommen

Twee mensen zijn overleden bij een frontaal ongeluk op de N36 bij Ommen eerder deze week. Het gaat om een 38-jarige man uit Beilen en een 28-jarige man uit de gemeente Midden-Drenthe.

 

Het ongeluk gebeurde tussen de Grensweg en het viaduct van de Arriërveldsweg. Een vrachtwagen en een bakwagen kwamen hard met elkaar in botsing. Het wegdek en de berm lagen bezaaid met brokstukken.

Beide bestuurders zijn bij het ongeluk overleden. Er zaten geen andere mensen in de vrachtwagen en de bakwagen.

In de laadruimte van de bakwagen zat een mogelijk gevaarlijke vloeistof. Gestopte weggebruikers en hulpverleners hadden last van ‘prikkende ogen en er hing een azijnlucht’, vertelde brandweerwoordvoerder Jan Wittenberg eerder deze week tegen De Stentor.

Artikel delen:
Gerelateerde berichten