De werkgroep Kleurrijk Hardenberg organiseert dit jaar de eerste Dag van de Dialoog in Hardenberg. Kleurrijk Hardenberg is een groep mensen die zich samen inzet voor een samenleving waar iedereen meetelt en mee kan doen. Zij vinden het belangrijk dat iedereen zich welkom en veilig voelt. Daarom organiseren ze activiteiten om mensen met elkaar te verbinden.
Op woensdag 19 november is de Dag van de Dialoog Hardenberg. Op verschillende plekken in de stad zijn er gesprekstafels. Hier eten we met elkaar en praten we met elkaar. In deze gesprekken gaan we niet discussiëren en proberen we elkaar niet te overtuigen van het eigen gelijk. We gaan vooral ontdekken hoe we samen in het leven staan. De Dag van de Dialoog Hardenberg heeft ook een thema: ‘Vrijheid. Jouw vrijheid, mijn vrijheid, onze vrijheid.’
Na de maaltijd en de gesprekken gaan we met elkaar naar het gemeentehuis voor een afsluiting. Op een leuke manier eindigen we de Dag van de Dialoog 2025.
- Het programma is van 17.30-21.30 uur.
- Meedoen is gratis.
Aanmelden kan via w.vanessen@vizieroost.nl. Men krijgt dan later nog meer informatie.


