“Bent u bezig met het organiseren van een evenement? Dan weet u vast dat er veel regels en wetten zijn waar u rekening mee moet houden. Met de inloopavond op donderdag 16 mei helpt de gemeente Coevorden organisatoren op weg om ook dit jaar goed op de hoogte te zijn.” Dit alles staat te lezen op de gemeentelijke website.
De inloopavond vindt plaats op donderdag 16 mei in het Wapen van Aelden aan de Aelderstraat 6 in Aalden. Ze starten om 17.00 uur en eindigen om 20.00 uur.
“Tijdens de inloopavond staan experts voor u klaar om u te informeren over de laatste ontwikkelingen in regelgeving. Ze delen praktische tips en adviezen, zodat u aan alle eisen kunt voldoen. Denk hierbij aan adviseurs van verschillende instanties, zoals de gemeente, politie, provincie Drenthe, brandweer en medische hulpverleners. Ook kunt u advies krijgen over ecologische vraagstukken en de toegankelijkheid van evenementen voor minder-validen.”


