De nieuwjaarsreceptie in Dalfsen vindt dit jaar plaats op donderdag 16 januari in De Fabriek in Dalfsen, ingang Vechtzijde. Inloop vanaf 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. Dit staat te lezen op de gemeentelijke website.
Het belooft volgens de gemeente een bijzondere avond te worden, met in theater De Stoomfabriek onder meer een toespraak van waarnemend burgemeester Rikus Jager en een ‘inspirerende kennissessie’ over Artificiële Intelligentie (AI). Spreker Edward Niemeijer zet de huidige staat van kunstmatig intelligentie in perspectief op een energieke wijze die goed te volgen is; over de gevolgen van AI voor mens, organisatie en maatschappij en hoe de mens zelf daarin het verschil kan maken.
“In een informele sfeer wisselen we nieuwjaarswensen uit. Dat doen we natuurlijk met een drankje en een hapje erbij. Er is volop ruimte om elkaar te begroeten en te ontmoeten. Een sfeervolle start van een nieuw en uitdagend jaar.”
Het programma ziet er als volgt uit:
- 19.30 uur Inloop
- 20.00 uur Welkom met toespraak burgemeester
- 20.10 uur Kennissessie over Artificiële Intelligentie (AI)
- 21.00 uur Borrel met hapje
- 22.00 uur Einde bijeenkomst
Belangstellenden worden opgeroepen om zich uiterlijk vrijdag 10 januari aan te melden via aanmelden@dalfsen.nl. “Graag met vermelding van uw naam en met hoeveel personen u in totaal komt. Entree is gratis. De plekken zijn beperkt dus vol = vol. Toelating op volgorde van aanmelding. Bent u mindervalide? Vermeld dit bij de aanmelding in verband met de beperkte beschikbare plekken.De respons van de gemeente met entreebevestiging graag tonen bij binnenkomst op 16 januari.Er is beperkte parkeergelegenheid op loopafstand van grand café De Fabriek en de Stoomfabriek aan het Koninginneplein 2, in Dalfsen. “Mocht dit voor u mogelijk zijn, komt u dan op de fiets, met het openbaar vervoer en/of reis samen.”



