De opbrengst van de gestolen fietsenverkoop gaat dit jaar naar de Kinderboerderij Ommen. Vorige week nam penningmeester Daniëlle Hofsink het bedrag over 2013 in ontvangst van de politie Ommen – Dalfsen.
Elk jaar worden er in de politieregio Ommen – Dalfsen fietsen gestolen. Als het rijwiel wordt teruggevonden heeft de rechtmatige eigenaar een jaar de tijd om de fiets op te halen. Als dat niet gebeurt wordt de fiets verkocht. “Sinds een paar jaar wordt een lokaal goed doel gesteund met de opbrengst. Op deze manier wordt het geld eigenlijk weer teruggegeven aan de gemeenschap”, legt wijkagent Henk van der Heide uit.
Het geld dat de verkoop opleverde wordt besteed aan de verhuizing van de Kinderboerderij Ommen. Met het geld wordt een keukenblok voor het educatieve centrum aangeschaft. Op de nieuwe locatie Het Laar vormt het educatieve centrum een belangrijk onderdeel van de Kinderboerderij Ommen. De verhuizing staat gepland in het voorjaar van 2016.
Penningmeester Daniëlle Hofsink over de bijdrage van het politiekorps: “Het is een mooie bijdrage waar we heel blij mee zijn.” In verband met de aanstaande verhuizing kan de Kinderboerderij Ommen, als vrijwilligersorganisatie, alle steun goed gebruiken. Hoewel de gemeente de kosten van de bouw financiert moet de Kinderboerderij zelf zorgen voor de inrichting van de boerderij.
Wil jij ook financieel bijdragen aan de nieuwe Kinderboerderij? Neem dan contact op met Daniëlle Hofsink via 06-23964741 of kijk op www.stadsboerderijdemars.nl.





