Zoals we gewend zijn is het Tabletcafé ook in april open op de derde donderdag en dat is dus op 16 april aanstaande. We beginnen om 10:00 uur met een half uurtje tips en trucs, nieuwe ontwikkelingen, nieuwe apps enzovoort. Daarna gaan we samen stoeien met ons tablet en we helpen elkaar bij problemen.
We zien u graag, voor het eerst of bij herhaling, en het programma deze keer is (in hoofdlijnen):
Hoe krijg ik foto’s enzovoort van mijn tablet op een computer.
Help de Icloud is vol, wat nu.
We hebben het al eerder over “de Cloud” gehad, er is kennelijk toch behoefte aan het beheren van die Cloud. Hoe kom ik daar bij?
En natuurlijk weer een spelletje, als tijdverdrijf te gebruiken.
Scannen met het Tablet.
Ook is er alle ruimte voor uw vragen / opmerkingen.
Bij elke bijeenkomst wordt altijd een hand-out gemaakt, een A4-tje met in het kort wat er verteld wordt op die dag. Er is vraag naar om die A4-tjes ook digitaal beschikbaar te stellen. We hebben een blog gestart voor ons Tabletcafé met als internetadres: tabletcafeommen.blogspot.nl Op deze blog zullen we ook dingen over ons Tablet café zetten en u kunt zelfs reageren met vragen of opmerkingen. We weten niet of we alle vragen kunnen beantwoorden maar anders nemen we ze mee naar het volgende Tabletcafé. Ook gaan staan de kopietjes die in het tablet café worden uitgereikt, op deze blog.
Wees welkom in de Bieb: 16 april 10:00 uur.




