Foto: Vechtdal Centraal - Bernard Jans

Volop vermaak op derde Bissinghdag

Het was woensdag genieten in het centrum van Ommen. Onder een stralende zon vermaakte jong en oud zich optimaal met de activiteiten aan de Vecht, op Het Vrijthof en op de Markt. Toeristen en regionaal publiek kwamen massaal een kijkje nemen. De derde woensdag van de Ommer Bissingh stond in het teken van kunst & kids.

Op de Markt vermaakten de kinderen zich op de reuzetrampoline en zorgden de artiesten van Circus Wien voor spectaculaire hoogstandjes. DJ Eric Witteveen zorgde voor de muzikale ondersteuning en gaf de kinderen een kijkje achter de DJ-tafel. Aan het water was het genieten geblazen voor alle leeftijden. De prachtige nieuwe kade vormde het decor van een rommelmarktje voor kinderen en vanaf de brug was het uitzicht perfect op het kristalliserende water van de Vecht.

In het centrum kregen kunstenaars uit de wijde omgeving de kans om zich te laten zien. Van tekeningen tot schilderijen en van houtwerk tot porselein, er was van alles te bekijken voor de kunstliefhebber. Fotograaf Bernard Jans was aanwezig en maakte een aantal foto’s.

Artikel delen:
Foto 1
Gerelateerde berichten